Merkur Farmer set

Na sklade • 1 variant3,4 €91 % • 3 596 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,48 €23 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €95 % • 496 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant3,99 €94 % • 6 054 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 85 750 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €98 % • 1 463 recenziíĎalšie informácie

341 ks
Vek od
6 rokov

• , zakúpené v MegaKnihy.sk

Skvelá hračka, ktorá rozvíja tvorivosť, technickú myslenie a zručnosť.

• KLasika

Je to klasika medzi stavebnicami. Som spokojný.

• Objednávala som si produkt s úplne inou krabicou, s inou vizážou, preto som objednávala cez spoločnosť MALL.SK /išlo o darček pre synovca/. Iné spoločnosti mali inú vizáž krabice, ktorú som nechcela..., a naviac produkt bol lacnejší... No mohla som mať lacnejšie a tento istý produkt, ktorý mi došiel od Vás.

Druh
Velké stavebnice
Typ
veľké stavebnice
Počet dielikov
341 ks
Vek od
6 rokov

Stavebnica MERKUR FARMER SET: stavebnica Merkur Farmer Set je plná traktorov s vlekom a príslušenstvom môžete postaviť aj jednoduchý kombajn či kosačku na trávu v balení malí stavitelia nájdu návod na 20 modelov snáď každý, keď počuje slovo MERKUR, si spomenie na planétu našej slnečnej sústavy, ale väčšina snáď aj na najznámejšiu českú hračku rovnakého názvu

Merkúr je názvom vláčikov a kovovej stavebnice, ktorá vznikla začiatkom minulého storočia v Polici nad Metují

Vlastnosti:

• počet vrstiev: 1
  • počet dielov: 341
  • počet modelov: 20

• , zakúpené v MegaKnihy.sk

Skvelá hračka, ktorá rozvíja tvorivosť, technickú myslenie a zručnosť.

• KLasika

Je to klasika medzi stavebnicami. Som spokojný.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Dobrý způsob,jak zabavit dítě a ještě jej naučit používat šroubovák a klíč.

spokojnosť

• , prevzaté z Heureka.cz
      • Tento traktor potěší malé i velké. Výborná stavebnice.
      • Nic.

---

• Stavebnica na rozvoj zručnosti
    • , zakúpené v Bejbynet

• zábava pre malých aj veľkých

• , zakúpené v Megahračky.sk

odporúčam